Prantsusmaa

Prantsuse mägikuurordid

Prantsusmaa - see on keiserite ja revolutsioonide riik, filosoofide ja kunstnikute riik, moedisainerite ja skulptorite riik, samuti kõige demokraatlikum ja moe üüratu tuleviku riik.

Selles riigis leiate kõik võimalused puhkamiseks. Suurepärased ja mitmekesised suusakuurortid, peened kulinaarsed ekskursioonid ja kuulsate veinipiirkondade ekskursioonid, muuseumide ja kunstigaleriide ületamatuid näitusi, maailma kõige moodmaimad kaupluseid, lastele mõeldud luksuslikke lõbustusparke, suurepäraseid spaakeskusi ja ainulaadset ajalugu, mis ootab teid igal tänaval ja ruumis mis tahes riigi linnas. Siin võitlevad ja siirasid musketöid truvera, Cezanne ja Roden töötasid. Reisimine Prantsusmaale paljastab selle iidse riigi uskumatuid saladusi ja hämmastavaid legende.

Prantsuse hotellid on tuntud oma suurepärase interjööri ja teeninduse poolest.

Prantsuse mägikuurordid

Prantsuse mägikuurordid on kuulsad vapustavate suusanõlvade ning -radade poolest. Prantslased ise hindavad pigem nõlvade ilu ja põnevust kui Alpi kuurortide vaba aja veetmise võimalusi. Prantsusmaal on suurepärased sertifitseeritud suusarajad ja oivalised rajavälised laskumised. Lisaks pakuvad prantsuse kuurordid hingematvalt kauneid vaated.